REKLAMA

Świadkowie Jehowy spotkają się w Rzeszowie

RZESZÓW. 4 lipca rozpocznie się trzydniowy kongres Świadków Jehowy, który odbędzie się w Hali na Podpromiu w Rzeszowie Myśl przewodnia całego programu brzmi: „Szukajmy najpierw Królestwa Bożego!”.

jehowa

Szymon Taranda, rzecznik prasowy kongresu, mówi: O przyjście Królestwa Bożego modlą się ludzie wyznający różne religie. Podczas tego kongresu usłyszymy, czym jest to Królestwo oraz jaki korzystny wpływ może wywrzeć na nasze życie. Ciekawym punktem programu będzie przemówienie kluczowe, zaplanowane na piątek przed południem. Zostaną w nim omówione korzyści, jakie dzięki Królestwu Bożemu już dzisiaj odnoszą ludzie.

W najbliższy weekend Świadkowie Jehowy zaczną osobiście wręczać zaproszenia na kongres wszystkim mieszkańcom Rzeszowa i całego Podkarpacia. W tej kilkutygodniowej kampanii weźmie udział ponad 70 miejscowych zborów Świadków Jehowy. Program trzydniowego kongresu w Rzeszowie rozpocznie się w piątek, 4 lipca 2014 roku o godzinie 9.20. Wstęp jest wolny, nie przeprowadza się zbiórek pieniędzy. Koszty organizowania takich kongresów są w całości pokrywane z dobrowolnych datków.

Przewiduje się, że w kongresie w  Hali na Podpromiu skorzysta w ciągu weekendu jakieś 5 000 obecnych.

12-06-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:





Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

swiadkowie-jehowy-spotkaja-sie-w-rzeszowie