Sukcesy rzeszowskich judoków! (FOTO)

Rzeszowscy judocy z sukcesami zakończyli weekendowe turnieje. Michał Krempć sięgnął po brązowy medal Pucharu Polski Juniorów w Opolu. Młodsi zawodnicy zajęli drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej zawodów International Judo League, które odbyły się w Krakowie.

PP daniel

Judoka Millenium Rzeszów Daniel Krempeć wywalczył brązowy medal w kategorii do 90 kilogramów podczas Pucharu Polski Juniorów w Opolu. Zawody odbyły się w niedzielę 23 lutego.

Daniel zwyciężył w pojedynkach z Krystianem Zawickim z AZS UW Warszawa, Jakubem Mroczkiem z Akademii Judo Poznań oraz Albinem Kociołem z Wisły Kraków. Przegrał jedynie w walce o finał z Janem Gorzelakiem z Tigers Wrocław.

W turnieju wystartowali najlepsi judocy w tej kategorii wiekowej z całego Kraju.

Świetnie spisali się także mali judocy Millenium Rzeszów na turnieju International Judo League w Krakowie. Podczas zawodów, które odbywały się od 22 do 23 lutego, rzeszowscy judocy wywalczyli drugie miejsce w ogólnej klasyfikacji.

Złoto zdobyli: Igor Lampart do 73 kg, Krystian Bethoon do 31 kg, Antoni Berkowicz do 38 kg, Radosław Kiczek do 35 kg. Po srebro sięgnęli: Lena Kuzia do 37 kg, Tomasz Dziedzic do 38 kg, Adam Dubis do 32 kg, Jan Bełch do 27 kg. Brąz wywalczyli: Mateusz Klimko do 55 kg, Igor Domowicz do 50 kg a tuż za podium również po ładnych walkach stanął Szymon Lampart do 42 kg.

W turnieju wystartowało ponad 600 młodych judoków z 59 klubów Polski i zagranicy.