Sukcesy judoków Millenium Rzeszów! (FOTO)

Judocy Millenium Rzeszów zaliczyli bardzo udane występy w rozgrywanych w niedzielę II eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, czyli Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Doskonale zaprezentowali się też najmłodsi judocy tego klubu, którzy przywieźli medale z Międzynarodowych Otwartych Mistrzostw Bytomia, w których startowało łącznie aż 300 judoków z 27 klubów.

bochnia

Foto (2): mat. nadesłane

Judocy Millenium Rzeszów udanie zakończyli  II Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży czyli Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych.

W niedzielnych zawodach w Bochni pierwsze miejsce wywalczył Mateusz Grendys (kategoria do 66 kg), trzecie miejsce zajął Adam Dereń (kategoria do 73kg), a tuż za podium stanęli Bartłomiej Sobczyk (kategoria do 60 kg) oraz Michał Klimko (kategoria do 73 kg).

Finały Mistrzostw Polski odbędą się pod koniec czerwca w Łodzi.

Z medalami z Międzynarodowych Otwartych Mistrzostw Bytomia powrócili do Rzeszowa najmłodsi judocy Millenium Rzeszów.

bytom.

Złoto wywalczył Antoni Berkowicz (kategoria do 42 kg). Po srebro sięgnął Radosław Kiczek (kategoria do 38 kg).

Brąz wywalczyli: Lena Kuzia (kategoria do 48 kg), Karol Belcyr (kategoria do 38 kg), Julia Dec (kategoria do 46 kg), Jan Bełch (kategoria do 34 kg), Tomasz Dziedzic (kategoria do 46 kg) i Marika Rak (kategoria do 42 kg).

Tuż za podium znaleźli się Ignacy Dziepak (kategoria do 44 kg) i Szymon Niemiec (kategoria do 50 kg).

W turnieju wystartowało blisko 300 młodych judoków z 27 klubów  Polski i Czech.

Źródło: mat. nadesłane