Sukces rzeszowskich strażaków na Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w pływaniu!

Rzeszowscy strażacy zdobyli sześć medali na Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w pływaniu. Zawody odbyły się 30 listopada w Szczytnie.

77020443_2754920731217526_7899478647382212608_n

Strażacy Sportowego Klubu Pożarniczego Strażak w Rzeszowie zdobyli sześć medali na Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w pływaniu. Mariusz Wójcicki z KW PSP w Rzeszowie meldował się na podium trzykrotnie. Sięgnął po srebrne medale na 50 metrów stylem grzbietowym i na 100 metrów stylem motylkowym oraz po brąz na 50 metrów stylem motylkowym.

Trzecie miejsce w kategorii 50 metrów stylem grzbietowym oraz 100 metrów stylem zmiennym zajął Grzegorz Wójcicki z rzeszowskiej PSP. Natomiast w kategorii 100 metrów stylem zmiennym po srebro sięgnął Adrian Marszałek z KM PSP w Tarnobrzegu

Wyniki strażaków z SKPS w Rzeszowie pozwoliły na zajęcie trzeciego miejsca w klasyfikacji drużynowej mistrzostw Polski strażaków Państwowej Straży Pożarnej. Wśród strażaków PSP sukcesy rzeszowskiego klubu wyglądały jeszcze bardziej okazale. Mariusz Wójcicki zdobył dwa złote medale i jeden srebrny, Gregorz Wójcicki sięgnął po złoto i srebro, a Adrian Marszałek po srebro.

Źródło: Facebook / Sportowy Klub Pożarniczy Strażak w Rzeszowie