REKLAMA

Student WSiZ z międzynarodowym wyróżnieniem. Rośnie polska nadzieja lotnictwa?

RZESZÓW / PODKARPACIE. Student Aviation Managment WSiZ Marcin Dziedzic za fragmenty swojej pracy licencjackiej został wyróżniony nagrodą European Prize in Aviation Management and Economics. To jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w dziedzinie lotnictwa.

Foto: zdjęcie ilustracyjne / archiwum Rzeszów24.pl

Foto: zdjęcie ilustracyjne / archiwum Rzeszów24.pl

Nagrodę przyznaje się młodym teoretykom i praktykom lotnictwa. Marcin został wyróżniony w kategorii prac licencjackich i magisterskich. W swojej pracy opisał relacje zachodzące pomiędzy tanimi liniami lotniczymi, a drugorzędnymi lotniskami na terenie Europy.

W ramach programu Double Degree absolwent WSiZ-u mógł studiować na Huddersfield University w Anglii. Właśnie tam pod okiem dr Davida Warnocka-Smitha napisał zwycięską pracę.

Marcin otrzymał książki ufundowane przez G.A.R.S – Niemieckie Towarzystwo Badań Lotniczych. Najważniejszym z wyróżnień jest jednak uznanie międzynarodowej komisji i szansa na dalszy rozwój w gronie najwybitniejszych znawców podniebnych lotów.

Marcin Dziedzic na co dzień jest pracownikiem Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II w podkrakowskich Balicach.

(az)

23-12-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

student-wsiz-z-miedzynarodowym-wyroznieniem-rosnie-polska-nadzieja-lotnictwa-az003