REKLAMA

Student WSiZ podbił Londyn… w ułamek sekundy (ZDJĘCIA)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Wyjątkowe zdjęcie to kwestia krótkiej chwili. Na tę, trzeba jednak czekać czasami długie miesiące. Cierpliwość, ale przede wszystkim wielki talent Przemysława Niepokój-Hepnara zauważono na międzynarodowym konkursie Neutral Density Photography Awards, gdzie został laureatem.

a

foto: zdjęcie nagrodzone na wystawie ND Awards

Student rzeszowskiej uczelni wygrał kategorię “profesjonalne”, która uchodzi za jedną z najbardziej prestiżowych. Jego fotografia przedstawiającego mężczyznę siedzącego w samochodzie urzekła jurorów z Londynu.

Przemysław Niepokój-Hepner zaistniał również zdjęciem wykonanym w romskiej miejscowości Lenartov na Słowacji. Fotografia przedstawia wiele emocji, a jednocześnie jest bardzo naturalna.

s

foto: Przemysław Niepokój-Hepner / m. Lenartov na Słowacji

Student WSiZ rok 2016 może zaliczyć do bardzo udanych. Wyróżnienia i nagrody zdobywał również między innymi na konkursie International Photography Awards oraz na Krajowym Salonie Fotografii Artystycznej w Żarach.

Przemek urodził się Krośnie. Na co dzień, oprócz fotografii, studiuje grafikę komputerową w mediach.

(az)

06-12-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

student-wsiz-podbil-londyn-w-ulamek-sekundy-zdjecia