REKLAMA

Student WSIiZ wśród najlepszych fotografów świata

RZESZÓW / PODKARPACIE. Przemysław Niepokój-Hepnar zdobywcą Honorowego Wyróżnienia w konkursie fotograficznym Monochrome Awards. Student WSIiZ urzekł jury czarno-białym portretem.

Zdjęcie: Przemysław Niepokój-Hepnar

Zdjęcie: Przemysław Niepokój-Hepnar

W konkursie wzięło udział 7212 pasjonatów fotografii z 79 krajów. Przemysław Niepokój-Hepnar okazał się zdobywcą Honorowego Wyróżnienia w kategorii portret.

To nie pierwszy sukces rzeszowskiego studenta. Fotografia mężczyzny wyglądającego przez mokrą szybę samochodu dała mu wysokie miejsca w Ogólnopolskim konkursie “Fotosynteza 3”. Dostał się również do grona najlepszych fotografów w konkursie magazynu National Geographic Polska. Niepokój-Hepner zabłysnął również za granicą. Jego praca cieszyła się uznaniem w międzynarodowych konkursach w słowackim Bardejovie oraz na Bardaf International Exhibition.

Po raz pierwszy swoją pracę rzeszowski student zaprezentował na uczelni. Zdobył wówczas II nagrodę w konkursie “Emigranci, czy obywatele świata?”.  Fotografia to nie jedyna dziedzina, w której Przemysław Niepokój-Hepner czuje się jak ryba w wodzie. Student WSIiZ otrzymał stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za szczególne osiągnięcia naukowe i artystyczne.

(az)

11-02-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)