REKLAMA

Studencki korowód startuje w czwartek o 17. Będzie się działo!

RZESZÓW. W czwartek rozpoczną się XXII Rzeszowskie Juwenalia. Dla kierowców publikujemy trasę studenckiego korowodu.

104

Imprezę jak co roku zainauguruje barwny korowód studentów, który przejdzie z Rynku do miasteczka akademickiego. Podczas przemieszczania się korowodu mogą wystąpić znaczne utrudnienia w ruchu. Policjanci apelują o ostrożność i wyrozumiałość.

Uczestnicy „XXII Rzeszowskich Juwenaliów” zbiorą się na Rynku. Stamtąd około godziny 17 w barwnym korowodzie wyruszą w kierunku ulicy Poznańskiej i Akademickiej. Uczestnicy korowodu będą przemieszczać się ulicami Matejki i Grunwaldzką, które zostaną zamknięte całkowicie. Następnie przejdą ulicami Piłsudskiego (al. Piłsudskiego od skrzyżowania z ul. Grunwaldzką do Ronda Dmowskiego oraz samo rondo będą w czasie przemarszu całkowicie zamknięte dla ruchu), Cieplińskiego, Lisa Kuli, Pl. Śreniawitów, Dąbrowskiego do ulicy Poznańskiej i Akademickiej, gdzie około godziny 18:30 przemarsz powinien się zakończyć.

Ulice te będą częściowo wyłączone z ruchu, gdyż uczestnicy będą poruszać się prawą częścią.

Na trasie studenckiego pochodu, policjanci blokować będą skrzyżowania bezpośrednio przed korowodem, a po jego przejściu sukcesywnie przywracać ruch.

Źródło: KMP Rzeszów

06-05-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

studencki-korowod-startuje-w-czwartek-o-17-bedzie-sie-dzialo