REKLAMA

Studencki bolid ma szanse wygrać, ale potrzebne jest wsparcie! [WIDEO, ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Inżynierzy z Rzeszowa, budujący wyścigowy bolid, mają szansę na zdobycie tytułu Studenckiego Projektu Roku. Ale potrzebują pomocy.

Aktualnie, jako studencki zespół, budujący bolid, zgłosiliśmy się do konkursu na Studencki Projekt Roku w kategorii Nauka i Technika. Jesteśmy jedynym moto-reprezentantem na skalę całego kraju w tym konkursie – mówi Bartosz Zborowski, reprezentuję PRz Racing Team, zespół z Politechniki Rzeszowskiej, budujący pojazd klasy Formuła Student.

Startem w konkursie na Studencki Projekt Roku, chcemy propagować praktyczne podejście do inżynierii, a jednocześnie uzyskania nagroda pozwoliłaby nam na lepsze przygotowanie do zbliżających się zawodów (9 lipca na Silverstone) poprzez zakupienie ogumienia oraz materiałów potrzebnych do wyprodukowania części zamiennych – wyjaśnia.

Podkreśla, że żaden z członków PRz Racing Team nie czerpie korzyści finansowych z projektu.  – Jedynym naszym celem jest doświadczenie – zaznacza Bartosz Zborowski.

Inżynierzy z Rzeszowa, budujący wyścigowy bolid, mają szansę na zdobycie tytułu Studenckiego Projektu Roku. Nagroda pozwoli im na lepsze przygotowanie do zbliżających się zawodów na Silverstone, które odbędą się za niespełna miesiąc. Aby pomóc, wystarczy wejść na stronę i kliknąć “Zagłosuj”. Zachęcamy wszystkich serdecznie do wspierania PRz Racing Team.

Głosowanie na Studencki Projekt Roku potrwa jeszcze tylko kilka dni – do poniedziałku (22 czerwca).

fot i wideo: studenckiprojektroku.pl

 

19-06-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

studencki-bolid-ma-szanse-wygrac-ale-potrzebne-jest-wsparcie-wideo