REKLAMA

Studenci rządzą stolicą Podkarpacia! Zobacz fotorelację z korowodu (ZDJĘCIA)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Ulicami Rzeszowa przeszedł barwny korowód, który po raz kolejny udowodnił, że wyobraźnia studentów nie ma granic. Pochód żaków przebranych w pomysłowe i kolorowe stroje rozpoczął tegoroczne juwenalia. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

W odbywających się w dniach 7-9 maja juwenaliach biorą udział studenci Wyższej Szkoły Prawa i Administracji, Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania, Wyższej Szkoły Inżynieryjno – Ekonomicznej oraz Politechniki Rzeszowskiej.

W czwartek na rzeszowskim Rynku prezydent Tadeusz Ferenc przekazał studentom klucze do miasta. Pierwsze występy należały do studenckiego zespołu pieśni i tańca “Połoniny” i chóru akademickiego WSIiZ.

O godzinie 17:00 ruszył korowód. Rozśpiewani i roztańczeni uczestnicy przeszli ulicami Rzeszowa na miasteczko akademickie Politechniki Rzeszowskiej. Tam odbyła się pierwsza odsłona juwenaliowego koncertowania. Zagrali i zaśpiewali: Chwytak & Dj Wiktor, MR Pollack, Happysad i Kult.

Dziś koncertują: Bisz, Kabanos, Strachy na Lachy i Luxtorpeda.

źródło: Rzeszów24.pl

08-05-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

studenci-rzadza-stolica-podkarpacia-zobacz-fotorelacje-z-korowodu-zdjecia-ts007