REKLAMA

Studenci przeciwko białaczce. Początek akcji już w środę

RZESZÓW. Już w środę rozpocznie się akcja, w której studenci na polskich uczelniach bezinteresownie angażują się w największą w Polsce akcję rejestracji potencjalnych dawców szpiku, by ratować  czyjeś życie. Tak będzie również w Rzeszowie.

STU170

Tym razem w projekcie biorą udział 104 uczelnie. Ta wiosenna mobilizacja młodzieży pod hasłem „Dla Ciebie to 5 minut, dla kogoś całe życie” zaplanowana na dni 9-10 kwietnia jest kontynuacją inicjatywy Fundacji DKMS Polska, której głównym celem jest znalezienie dawcy dla każdego chorującego na białaczkę i inne nowotwory krwi.

W Rzeszowie rejestracja potencjalnych dawców komórek macierzystych obywać się będzie w dniach 9 oraz 10 kwietnia w godz. 11.00- 18.00 na Uniwersytecie Rzeszowskim w Centrum Naukowo- Dydaktycznym Mikroelektroniki i Nanotechnologii na ul. Pigonia 3 (na korytarzu), na Wydziale Biologiczno – Rolniczym (hol, budynek D9) na ul. Zelwerowicza 4, na Wydziale Prawa i Administracji (korytarz na I piętrze) ul. Grunwaldzka 13 oraz w Wyższej Szkole Prawa  Administracji  na ul. Cegielnianej 14.

07-04-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

studenci-przeciwko-bialaczce-poczatek-akcji-juz-w-srode