REKLAMA

Akademiki Politechniki Rzeszowskiej będą służyły ewentualnej kwarantannie!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart nakazała studentom opuszczenie akademików Politechniki Rzeszowskiej. Miejsca te mają służyć do przygotowania ewentualnych miejsc kwarantanny.

0,v

Foto: w.prz.edu.pl

– Zgodnie z decyzją Pani Wojewody Podkarpackiej Ewy Leniart z dn. 12 marca 2020 r. dot. przygotowania domów studenckich na potrzeby ewentualnych miejsc kwarantanny, prosimy wszystkich mieszkańców zakwaterowanych w domach studenckich Politechniki Rzeszowskiej o współpracę ze służbami osiedla studenckiego podczas opuszczania akademików na czas odwołania zajęć dydaktycznych. Ustalono, że w pierwszej kolejności do dyspozycji Wojewody zostanie oddany D.S. Aviata, następnie D.S. Ikar, a w przypadku dalszej potrzeby – kolejne w uzgodnieniu z kierownictwem osiedla. Studenci i pracownicy niemający możliwości opuszczenia akademików zostaną zakwaterowani w D.S. Alchemik lub D.S. Akapit. Bieżąca praca Akademickiego Radio i Telewizji “Centrum” pozostaje bez zmian – czytamy w komunikacie na Facebooku Politechniki Rzeszowskiej.

W przypadku pozostawienia przedmiotów osobistych w pokojach, dopuszcza się możliwość ich komisyjnego spakowania i przekazania do magazynu przez pracowników osiedla studenckiego. Wszelkie pytania należy kierować do Kierownika Osiedla Studenckiego, mgr Kamili Biskup: 792 158 496, k_biskup@prz.edu.pl – informuje Politechnika Rzeszowska.

W środę rektor Politechniki Rzeszowskiej podjął decyzję o odwołaniu wszystkich zajęć dydaktycznych na Politechnice Rzeszowskiej w terminie od 11 marca 2020 roku od godziny 12.00 do 10 kwietnia 2020 roku.

Źródło: Politechnika Rzeszowska / Facebook

13-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

studenci-opuszczaja-akademiki-politechniki-rzeszowskiej-beda-one-sluzyly-kwarantannie-6182-00r2kc