REKLAMA

STRZYŻÓW. Zderzenie osobówki z motocyklem! Ranny pasażer jednośladu

STRZYŻÓW / PODKARPACIE. W niedzielę na jednym ze strzyżowskich skrzyżowań doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego i motocykla. Obrażenia odniósł pasażer jednośladu. Kierująca peugeotem była nietrzeźwa, natomiast motocyklista nie miał uprawnień do kierowania.

303-205526

Foto: KPP Strzyżów

W niedzielę po godzinie 15:00 dyżurny otrzymał zgłoszenie o wypadku na ulicy Mostowej w Strzyżowie. Zderzyły się tam peugeot i motocykl marki Romet.

33-letnia mieszkanka powiatu strzyżowskiego, która kierowała peugeotem, skręcając w lewo prawdopodobnie nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się z motocyklem, którym jechał 17-latek. Na skutek zderzenia ranny został pasażer rometa, który trafił do szpitala.

303-205515

Foto: KPP Strzyżów

Badanie na stan trzeźwości wykazało, że 33-latka była po alkoholu. Alkomat wskazał 0,63 promila w jej organizmie. Kierowca motocykla był trzeźwy, jednak nie posiadał uprawnień do kierowania.

Za spowodowanie wypadku w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności oraz utrata prawa jazdy, nawet na 15 lat. Kierowanie pojazdem bez uprawnień zagrożone jest grzywną do 5 tysięcy złotych oraz pozbawieniem uprawnień do kierowania pojazdami do 3 lat.

303-205517

Źródło: KPP Strzyżów

16-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

strzyzow-zderzenie-osobowki-z-motocyklem-ranny-pasazer-jednosladu-1193-00r2kc