REKLAMA

STRZYŻÓW. Pijany 22-latek w sylwestra dobijał się do drzwi komendy

STRZYŻÓW / PODKARPACIE. Jak poinformowała we wtorek 5 stycznia Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie, mieszkaniec gminy Niebylec, nie zważając na ujemną temperaturę i lekkie opady śniegu, ubrany był jedynie w spodnie, koszulę i pantofle.  Mężczyzna hałasował, był wulgarny i uderzał w drzwi wejściowe komendy. 22-latek noc spędził w izbie wytrzeźwień.

303-182096_1

Foto: Podkarpacka Policja

Sylwestrowa noc w powiecie strzyżowskim minęła spokojnie, nie obyło się jednak bez kilku policyjnych interwencji. Jedna z nich dotyczyła nietrzeźwego mężczyzny, który dobijał się do drzwi komendy.

Kilka minut po północy dyżurny strzyżowskiej policji usłyszał wulgarne okrzyki i głośną muzykę dobiegającą z ulicy Andersa, przy której mieści się komenda. Po chwili do odgłosów dołączył huk uderzeń w drzwi wejściowe do budynku. Funkcjonariusze sprawdzili co się dzieje i wówczas zauważyli młodego mężczyznę, który dobijał się do drzwi.

22-latek był pijany. Badanie alkomatem wykazało prawie dwa promile alkoholu w jego organizmie. Pomimo ujemnej temperatury mężczyzna nie posiadał kurtki, a zamiast butów miał ubrane jedynie pantofle. Mieszkaniec gminy Niebylec nie stosował się do obowiązujących obostrzeń, nie miał zasłoniętych ust ani nosa.

Policjanci zapytali mężczyznę o powody jego zachowania, nie był jednak zbyt rozmowny i odmówił podania swoich danych. 22-latek trafił do izby wytrzeźwień. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za popełnione wykroczenia grozi mu kara aresztu i grzywny.

Źródło: KPP Strzyżów

06-01-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

strzyzow-pijany-22-latek-w-sylwestra-dobijal-sie-do-drzwi-komendy-6694-00r2kc