REKLAMA

Stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie posesji. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Przeworscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Rożniatów. Kierujący motorem 36-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie posesji. Mężczyzna doznał poważnych obrażeń ciała i został przetransportowany do szpitala.

p3_1

Wczoraj po godz. 14, dyżurny przeworskiej jednostki otrzymał informację o zdarzeniu drogowym w miejscowości Rożniatów. Pracujący na miejscu funkcjonariusze ruchu drogowego ustalili, że kierujący motocyklem marki Yamaha, 39-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie prywatnej posesji. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami został przetransportowany do jarosławskiego szpitala.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia.

p2

 

p1_1

KPP Przeworsk


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

ANDRZEJ SOŚNIERZ : V FALI nie będzie ! ZDECENTRALIZOWAĆ czy zlikwidować NFZ!

tvPOLSKA

12-11-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)