REKLAMA

Stop booking. Eurolot zawiesza rejsy z Rzeszowa

RZESZÓW. Eurolot informuje, że od 1 kwietnia 2015 roku zostaną zawieszone wszystkie rejsy własne linii, realizowane pod kodem „K2”.

eurolot_zawiesza_połączenia_0001Eurolot wykona zaplanowane rejsy do 31 marca 2015 roku (włącznie). Pasażerowie, których rejsy nie zostaną zrealizowane po tym czasie, otrzymają 100-procentowy zwrot kosztów zakupionego biletu lub – w miarę możliwości – bez kosztową zmianę rezerwacji na przelot innym przewoźnikiem. Z każdym z podróżnych Eurolot będzie kontaktować się indywidualnie w sprawie rezerwacji – zapewniania Karolina Bursa, rzecznik prasowy Eurolot SA.

Do dyspozycji Pasażerów jest Call Center Eurolotu pod numerami: 801 801 740 i +48 22 275 87 40. Dodatkowo, linia zapewni większą liczbę osób do obsługi w Call Center, aby cały proces zmian rezerwacji Pasażerów przebiegał szybko i sprawnie.

W piątek (6.02.) w systemie rezerwacyjnym przewoźnika został wprowadzony tzw. stop booking, czyli brak możliwości rezerwacji i zakupu biletów na wszystkie rejsy Eurolotu po 31 marca 2015 roku.

Źródło: materiały prasowe

06-02-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

stop-booking-eurolot-zawiesza-rejsy-z-rzeszowa