REKLAMA

STOBIERNA. Tragiczny wypadek na S19. Nie żyje 36-latek!

STOBIERNA / PODKARPACIE. W nocy z piątku na sobotę doszło do tragicznego wypadku na drodze S19. Kierujący volkswagenem czołowo zderzył się z ciężarowym dafem. Na miejscu zginął 36-letni kierowca volkswagena. Przez kilka godzin droga była całkowicie zablokowana.

303-191050

Foto: Podkarpacka Policja

Do wypadku doszło około północy, na drodze S19, na wysokości miejscowości Stobierna w powiecie rzeszowskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobowym volkswagenem 36-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z pojazdem ciężarowym marki DAF z naczepą.

W wyniku doznanych obrażeń, śmierć poniósł kierowca volkswagena. 35-letni obywatel Białorusi kierujący ciężarówką był trzeźwy.

Policjanci pracowali na miejscu wypadku. Przez kilka godzin droga na tym odcinku S19 była całkowicie zablokowana, samochody były kierowane na objazdy. Ruch został przywrócony około godziny 8:00.

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

Źródło: KWP

30-05-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

stobierna-tragiczny-wypadek-na-s19-nie-zyje-36-latek-1228-00r2kc