REKLAMA

Stanisław Sienko dziękuje mieszkańcom. Wiceprezydentem był przez 14 lat

RZESZÓW / PODKARPACIE. Stanisław Sienko opublikował specjalne oświadczenie, w którym podziękował mieszkańcom “za współpracę dla dobra Rzeszowa”. Przez 14 lat był wiceprezydentem miasta.

131052013_1015737688947893_5950632661170315353_o

Foto: Wiceprezydent Miasta Rzeszowa – Stanisław Sienko / Facebook

W poniedziałek 15 lutego na Facebooku pojawiło się oświadczenie wiceprezydenta Rzeszowa Stanisława Sienko. Zgodnie z przepisami, wraz z rezygnacją prezydenta Rzeszowa Tadeusza Ferenca wszyscy jego zastępcy również tracą swoje stanowiska.

Stanisław Sienko podziękował za 14 lat pracy jako wiceprezydent.

 

Poniżej publikujemy pełną treść oświadczenia wiceprezydenta:

Szanowni Państwo,
przez ostatnich niespełna 14 lat miałem zaszczyt być Zastępcą Prezydenta Miasta Rzeszowa Tadeusza Ferenca. W ciągu tych lat samorząd miejski zrealizował szereg inwestycji, przybyły miejsca pracy. Inwestycje w infrastrukturę miejską, edukację, ochronę zdrowia, komunikację, kulturę, sport i wypoczynek sprawiły, że Rzeszów jest dzisiaj miastem nowoczesnym i przyjaznym mieszkańcom.
Dzień dzisiejszy jest ostatnim dniem mojej służby Miastu Rzeszów. Dziękuję Mieszkańcom i moim współpracownikom, którzy poświęcali dla dobra Rzeszowa swoje umiejętności, wiedzę i doświadczenie. Ostatnie dokonania nie byłyby możliwe bez zespołowej pracy wielu ludzi z różnych instytucji, wydziałów rzeszowskiego magistratu, jednostek miejskich czy spółek. Wszystkim przyświecał jeden wspólny cel- rozwój Rzeszowa i regionu oraz troska o Mieszkańców.
Mieszkańcom Rzeszowa życzę by nadal dbali o rozwój miasta, którego pomyślność leży nam wszystkim na sercu. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i dziękuję za wspólną pracę dla dobra Rzeszowa.
Stanisław Sienko
15-02-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

stanislaw-sienko-dziekuje-mieszkancom-wiceprezydentem-byl-przez-14-lat-4999-00r2kc