REKLAMA

Stal Rzeszów gromi w ostatnim sparingu przed inauguracją III ligi. Wygrana… 10:0 (SKRÓT VIDEO)

BOGUCHWAŁA / PODKARPACIE. Piłkarze Ekoballu Stali Sanok rozegrali ostatni mecz kontrolny przed inauguracją rozgrywek IV ligi podkarpackiej. Rywalem była trzecioligowa Stal Rzeszów. Choć wiadomo było, że o zwycięstwo z faworytem wyższej klasy rozgrywkowej nie będzie łatwo, to już tak sromotnej porażki chyba nikt się nie spodziewał. Rozegrano łącznie 120 minut. Do 55. Ekoball Stal remisowała 0:0 stwarzając sobie kilka ciekawych sytuacji do strzelenia gola. O tym, co stało się później nasi piłkarze będą chcieli zapomnieć jak najszybciej. Zawodnicy ze stolicy Podkarpacia zaaplikowali rywalom… 10 bramek, nie tracąc żadnej.

Mecz towarzyski

Stal Rzeszów 10:0 Geo-Eko Wiki Ekoball Stal Sanok (0:0) (5:0) (5:0)

Bramki: Płonka (3), Chromiński (2), Ceglarz (2), Zagdański (2), Popiela.

Mecz rozegrano na Izo Arenie w Boguchwale.

SANOK: Krzanowski (90′ Michura), Wójcik (90′ Krowiak), Adamiak (70′ Gąsior), Kokoć (70′ Śmietana), Kaczmarski (70′ Sobolak), Tabisz (70′ Jaklik), Sieradzki (70′ Niemczyk), Lorenc (90′ Femin), Ząbkiewicz (70′ Słysz), Domaradzki (70′ Posadzki), Pielech. Trener: Ostrowski.

Mecz trwał 120 minut, rozgrywaliśmy go w trzech odsłonach, dwa razy po 45 minut i raz 30 minut. Do 55. minuty było 0:0. Do tego momentu to nasz zespół miał więcej klarownych sytuacji do zdobycia bramki. Później jednak byliśmy świadkami strzeleckiej kanonady naszych rywali. Praktycznie każda bramkowa sytuacja kończyła się z piłką w siatce – czytamy w relacji ze sparingu na profilu KS Ekoball Stali Sanok w serwisie Facebook.

Trudno skomentować mecz, który kończy się takim wynikiem, jednak spotkanie nie wyglądało tak zero-jedynkowo jak wskazuje rezultat. Wszystko układało się po naszej myśli do feralnej 55. minuty. Mądrze broniliśmy się i wyprowadzaliśmy groźne ataki, stworzyliśmy 2, 3 sytuacje stuprocentowe, niestety niewykorzystane. Przeciwnik w tym okresie przeważał i prowadził grę, ale niewiele z tego wynikało. W okolicach wspomnianej 60. minuty popełniliśmy kilka błędów, które zostały bezwzględnie wykorzystane przez przeciwnika. Szybko stracone gole spowodowały, że całkowicie uszło z nas powietrze. Kolejne minuty to już popis skuteczności rywali i solidne wypunktowanie naszego zespołu. Dostaliśmy srogą lekcję futbolu, która mam nadzieję czegoś nas nauczyła i w przyszłości zaprocentuje. Jednak nawet z bardzo mocnymi przeciwnikami i w meczach sparingowych takie wyniki nie mogą się więcej powtórzyć. Solidny “kubeł zimnej wody” na nasze głowy też się przyda…  – ocenił trener Sanoka Mateusz Ostrowski.

Podsumowanie spotkań kontrolnych sanockiej drużyny przed sezonem 2018/2019:

Geo-Eko WIKI Ekoball Stal Sanok – Resovia Rzeszów 0:1
Geo-Eko WIKI Ekoball Stal Sanok – Rzemieślnik Pilzno 3:1
Wólczanka Wólka Pełkińska – Geo-Eko WIKI Ekoball Stal Sanok 1:1
Przełom Besko – Geo-Eko WIKI Ekoball Stal Sanok 0:2
Geo-Eko WIKI Ekoball Stal Sanok – Bruk-Bet Termalika Nieciecza (juniorzy) 4:0
Stal Rzeszów – Geo-Eko WIKI Ekoball Stal Sanok 10:0

Wiki Ekoball Stal Sanok zainauguruje zmagania ligowe już w najbliższą sobotę. Pierwszym przeciwnikiem będą Błękitni Ropczyce. Spotkanie rozpocznie się o godz. 11:00 na stadionie WIKI – ul. Stróżowska.


Bramkarz WIKI Ekoball Stali Piotr Krzanowski broni rzut karny. Foto: kadr z filmu

źródło: Red., KS Ekoball Stal Sanok

film: Youtube.com / #H69. TV

06-08-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)