REKLAMA

Środkowy palec posłanki Lichockiej. Billboardy w Rzeszowie! (FOTO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. W Rzeszowie pojawiły się dwa billboardy przedstawiające posłankę PiS Joannę Lichocką, która pokazuje środkowy palec. Billboardy finansują osoby wpłacające pieniądze poprzez zbiórkę zorganizowaną przez #SpontanicznySztabObywatelski na stronie zrzutka.pl.

d68152163e866907

Foto: zrzutka.pl / billboard w Rzeszowie

Środkowy palec posłanki Joanny Lichockiej z Prawa i Sprawiedliwości to gest, który odbił się szerokim echem po sejmowym głosowaniu w sprawie przeznaczenia niemal 2 miliardów złotych dla mediów publicznych.

Chodzi o głosowanie z 17 lutego z 2020 roku, w którym sejm większością głosów odrzucił senacką uchwałę o odrzuceniu nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji oraz ustawy abonamentowej. Ustawy te zakładają przeznaczenie w 2020 roku 1,95 miliarda złotych na funkcjonowanie mediów publicznych. Posłowie opozycji proponowali, by pieniądze z budżetu państwa, nad którymi wówczas debatowano, przeznaczyć na wsparcie oddziałów onkologii.

#SpontanicznySztabObywatelski uruchomił na stronie zrzutka.pl zbiórkę: “Billboardy z pozdrowieniami od posłanki Lichockiej”.

W Rzeszowie pojawiły się dwa billboardy (fotografie w artykule). Pod fotografiami z wizerunkiem posłanki Lichockiej znajduje się tekst: “PiS pozdrawia chorych na raka. *gest posłanki PiS po przegłosowaniu 2 mld zł na TVP zamiast na onkologię, jak chciała opozycja”.

h58bd001b5802628

Foto: zrzutka.pl / billboard w Rzeszowie

 

28-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

srodkowy-palec-poslanki-lichockiej-billboardy-w-rzeszowie-foto-6694-00r2kc