REKLAMA

ŚRODA: Pierwszy mecz na Podpromiu. Resovia zagra z Onico

RZESZÓW / PODKARPACIE. Już dzisiaj o godzinie 20:30 siatkarze Asseco Resovii rozegrają pierwszy mecz na własnej hali w obecnym sezonie.

ress

fot: archiwum Rzeszów24.pl

Rzeszowscy siatkarze zmierzą się z zespołem Onico Warszawa. Będzie to ich pierwsza potyczka na Podpromiu w tych rozgrywkach. W ostatnim pojedynku przegrali po tie-breaku z Aluronem Virtu Wartą Zawierciem.

– Onico Warszawa to bardzo dobry zespół, z bardzo dobrym trenerem. Warszawscy zawodnicy mają dobre czucie w bloku i świetnie sobie radzą na wysokiej piłce. A my, chcąc wygrać ten mecz musimy zagrać naszą najlepszą siatkówkę! – ocenił nasz rozgrywający i dodał. – Podczas meczów w tym sezonie naszą największą siłą będzie wyrównana grupa zawodników. 15 świetnych graczy, którzy wzajemnie się uzupełniają. Pokazaliśmy to w sobotę, że każdy z nas może pomóc zespołowi, a z każdym spotkaniem będzie to jeszcze bardziej widoczne. Jednak naszą tajną bronią są kibice, którzy są niezwykle ważni, szczególnie w meczach domowych – powiedział oficjalnemu portalowi Resovii Rzeszów rozgrywający Rafael Redwitz.

Bilety w cenach 25 i 35 złotych można nabyć w kasach przed rozpoczęciem meczu.

źródło: www.assecoresovia.pl

17-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

sroda-pierwszy-mecz-na-podpromiu-resovia-zagra-z-onico-3818