REKLAMA

17-latek i 18-latek ZATRZYMANI za kradzieże!

RZESZÓW. Policjanci ustalili i zatrzymali dwóch młodych mężczyzn. Są podejrzani o kradzieże, jakich dopuścili się w jednej z rzeszowskich drogerii. W październiku i w listopadzie, kilkukrotnie, w tym samym sklepie, ukradli kosmetyki. Wartość strat oszacowano na ponad 5,5 tys. złotych, a z procederu uczynili sobie źródło utrzymania. Obaj usłyszeli zarzuty kradzieży.

303-232664

Policjanci wyjaśniali okoliczności powtarzających się kradzieży w jednej z rzeszowskich drogerii. W październiku i listopadzie, nieznani sprawcy kilka razy kradli w tym sklepie kosmetyki. Wartość skradzionego mienia to ponad 5,5 tys. złotych. Zawiadomienie w tej sprawie złożył przedstawiciel sklepu.

Nad sprawą pracowali policjanci z wydziału kryminalnego. Z zebranych informacji wynikało, że kradzieży mogli dokonać ci sami sprawcy. Na podstawie posiadanych informacji i poczynionych ustaleń, kryminalni wytypowali podejrzanych. W miniony wtorek i w środę zatrzymali obu mężczyzn. Okazali się nimi: 17-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego i jego o rok starszy kolega z powiatu łańcuckiego.

Policjanci z komisariatu w Śródmieściu, gdzie prowadzone było postępowanie, przesłuchali podejrzanych. Z ustaleń wynikało, że z kradzieży uczynili sobie źródło utrzymania. Na podstawie materiału dowodowego przedstawili im zarzuty dwóch kradzieży dokonanych wspólnie i w porozumieniu. Oprócz tego starszy z nich usłyszał trzy kolejne zarzuty dotyczące kradzieży, których dopuścił się sam.

KMP Rzeszów


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Okiem Polonii w Danii! C-19 jak każda inna choroba! Rząd nie walczy z ludźmi!

tvPolska

29-11-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

sprawcy-kradziezy-kosmetykow-zatrzymani-4697