REKLAMA

Sprawca śmiertelnego wypadku w Kańczudze aresztowany

REGION. Sąd zastosował tymczasowy areszt wobec mężczyzny podejrzanego o potrącenie rowerzysty i ucieczkę z miejsca wypadku. Potrącony mężczyzna, w wyniku doznanych obrażeń, zmarł w szpitalu. Sprawca został zatrzymany po kilku godzinach poszukiwań.

303-196666_1
Foto: Podkarpacka Policja / miejsce wypadku

Sąd Rejonowy w Przeworsku zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy wobec 31-letniego mężczyzny. Mieszkaniec gminy Jawornik Polski jest podejrzany o spowodowanie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym, kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz ucieczkę z miejsca zdarzenia.

Wypadek miał miejsce w niedzielę 13 października na ulicy Węgierskiej w Kańczudze. 31-latek kierujący audi potrącił poruszającego się jednośladem 61-letniego mieszkańca gminy Kańczuga, po czym odjechał, nie udzielając pomocy poszkodowanemu. Na skutek odniesionych obrażeń potrącony rowerzysta zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym i ucieczkę z miejsca zdarzenia mężczyźnie grozi do 12 lat więzienia.

Źródło: Podkarpacka Policja

22-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

sprawca-smiertelnego-wypadku-w-kanczudze-aresztowany-1377-00r2kc