REKLAMA

Sprawa Mariusza T. nie cichnie. Ogólnopolski Komitet Obrony przed Sektami i Przemocą złożył zażalenie do prokuratury

RZESZÓW. Ogólnopolski Komitet Obrony przed Sektami i Przemocą wysłał do Sądu Okręgowego w Rzeszowie zażalenie w sprawie Mariusza T. Prokuratura odmówiła bowiem wszczęcia śledztwa w sprawie zabójstw kolejnych dzieci przez pedofila-mordercę. Komitet złożył donos do rzeszowskiej prokuratury po tym jak w jednej z gazet ukazał się artykuł napisany na podstawie rozmowy z byłym współwięźniem T.

Ogólnopolski Komitet Obrony przed Sektami i Przemocą z siedzibą w Szklarskiej Porębie po publikacji artykułu w Super Expresie: „Siedział w celi z Mariuszem Trynkiewiczem, teraz zdradza sekrety bestii!” złożył donos do rzeszowskiej prokuratury o popełnieniu nieujawnionych wcześniej przestępstw Mariusza T. Prokuratura po zapoznaniu się ze sprawą odmówiła jednak śledztwa.

Jak podaje Polskie Radio Rzeszów zdaniem Ryszarda Nowaka, przewodniczącego komitetu prokuratura odmawiając wszczęcia postępowania zlekceważyła sprawę. Powinna była przesłuchać zabójcę, jego współwięźniów i autora artykułu. Ta jednak zleciła tylko rozpoznanie sytuacji policji.

prokuratura5

25-03-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

sprawa-mariusza-t-nie-cichnie-ogolnopolski-komitet-obrony-przed-sektami-i-przemoca-zlozyl-zazalenie-do-prokuratury