REKLAMA

Spotkanie autorskie z Karoliną Winiarską w rzeszowskim Empiku!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Empik zaprasza na spotkanie autorskie z Karoliną Winiarską, rzeszowianką, autorką książki „Następnym razem”. Odbędzie się ono w środę 29 stycznia w Millenium Hall.

Karolina.fot.A.Rachowicz

Foto: materiały nadesłane

20 listopada miała miejsce premiera debiutanckiej książki Karoliny Winiarskiej. Część akcji powieści rozgrywa się w Rzeszowie.

„Następnym razem” (Szósty Zmysł) to poruszająca opowieść o życiu oraz miłości, która nie przemija – idealna na zimowe wieczory pod kocem, z kubkiem ulubionej herbaty. Debiut Karoliny Winiarskiej to jedna z tych słodko-gorzkich historii miłosnych, które wciągają od pierwszej strony. Z okazji premiery książki autorka spotka się z czytelnikami w Millenium Hall, w środę 29 stycznia.

Pod włoskim słońcem, między Olgą a Michałem zrodziło się uczucie. Po powrocie do Polski ich kontakt się urywa. Jednak żadne z nich nie wymazało tego drugiego z pamięci. Kilka lat później, jako dorośli ludzie, próbują zbudować nowe związki, chcąc zapomnieć o przeszłości i nie wracać do tego, co ich łączyło. Mimo to wciąż o sobie myślą i tęsknią. Czy Olga i Michał odważą się pójść za głosem serca? I czy pierwsza miłość może przetrwać próbę czasu? Następnym razem to historia o sile pierwszej miłości, która nigdy nie daje o sobie zapomnieć.

rynek

Foto: materiały nadesłane

Powieść powstała nieco przypadkowo. – Jestem mamą i nauczycielką z zawodu i nigdy się nie spodziewałam, że będę również pisarką. Życie jednak zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie i utwierdziło w przekonaniu, że warto marzyć i warto te marzenia spełniać – powiedziała dla Rzeszów24.pl Karolina Winiarska.

Karolina Winiarska – z wykształcenia filolog języka angielskiego – absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego, z zamiłowania nauczyciel, z pasji autorka powieści obyczajowej. Swoim debiutem literackim – powieścią „Następnym razem” udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych. Tak jak bohaterzy jej książki uwielbia podróże, które ją inspirują do tworzenia kolejnych historii.

– Oprócz pisania, które mnie kilka lat temu zafascynowało, okazało się, że równie ciekawy jest cały proces wydawniczy i praca nad wydaniem książki. Natomiast efekt końcowy i uczucie, jakie daje wydanie powieści rekompensuje wszelkie napięcia związane z procesem tworzenia – stwierdza autorka.

Karolina Winiarska

Foto: materiały nadesłane

Termin i miejsce spotkania:

29 stycznia, godzina 18:00

Empik, Centrum Kulturalno-Handlowe Millenium Hall

Źródło: Rzeszów24.pl, materiały nadesłane / Empik

ZOBACZ TAKŻE: Mieszkanka Rzeszowa wydała książkę. Miasto miejscem akcji w powieści

26-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

spotkanie-autorskie-z-rzeszowianka-karolina-winiarska-w-rzeszowskim-empiku-8534-00r2kc