REKLAMA

Spotkanie autorskie z rzeszowianką Karoliną Winiarską, autorką powieści “Następnym razem”

Rzeszowski Inkubator Kultury zaprasza na spotkanie autorskie z Karoliną Winiarską, rzeszowianką, autorką książki “Następnym razem”. Odbędzie się w siedzibie Rzeszowskiego Inkubatora Kultury przy ulicy Jagiellońskiej 24.

winiarska

Foto: RIK / materiały prasowe

20 listopada miała miejsce premiera debiutanckiej książki Karoliny Winiarskiej. Część akcji powieści rozgrywa się w Rzeszowie. To debiut literacki autorki. Jej fabuła skupia się wokół znajomości Olgi i Michała, którzy poznają się w ostatniej klasie szkoły średniej. Z pozoru niewinna znajomość odciska na nich znaczące piętno i przez lata nie potrafią o sobie zapomnieć. Na szczęście to nie jest tylko historia tej znajomości. Jest to opowieść o dojrzewaniu, o problemach z jaki ludzie muszą się mierzyć i o drodze jaką muszą przejść, by zrozumieć, co jest dla nich w życiu najcenniejsze.

Powieść powstała nieco przypadkowo. – Jestem mamą i nauczycielką z zawodu i nigdy się nie spodziewałam, że będę również pisarką. Życie jednak zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie i utwierdziło w przekonaniu, że warto marzyć i warto te marzenia spełniać – powiedziała naszej redakcji Karolina Winiarska.

Akcja powieści rozpoczyna się we włoskim kurorcie, żeby potem przenieść się na chwilę do Rzeszowa, z Podkarpacia udać się w krainę argentyńskich pejzaży i powrócić do rodzimego Krakowa.

Oprócz pisania, które mnie kilka lat temu zafascynowało, okazało się, że równie ciekawy jest cały proces wydawniczy i praca nad wydaniem książki. Natomiast efekt końcowy i uczucie, jakie daje wydanie powieści rekompensuje wszelkie napięcia związane z procesem tworzenia – dodaje autorka.

Spotkanie z Karoliną Winiarską odbędzie się 30 stycznia o godzinie 19:30 w siedzibie Estrady Rzeszowskiej, ulica Jagiellońska 24.

Serdecznie zapraszamy! Autorka będzie podpisywać egzemplarze. Będzie można także zakupić książkę na miejscu – informuje Rzeszowski Inkubator Kultury.

81624722_1534104010077663_8785021300893548544_o

Foto: RIK / materiały prasowe

Zobacz także: Mieszkanka Rzeszowa wydała książkę. Miasto miejscem akcji w powieści

05-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

spotkanie-autorskie-z-rzeszowianka-karolina-winiarska-autorka-powiesci-nastepnym-razem-8993-00r2kc