REKLAMA

Spotkaj się z siatkarzami Resovii i wspomóż hospicjum dla dzieci!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Jedną ze świątecznych tradycji stają się spotkania siatkarzy Asseco Resovii Rzeszów z kibicami. Kolejne odbędzie się w sobotę (19 grudnia) o godz. 14:00 w Galerii Rzeszów. Celem akcji jest zebranie funduszy dla Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci. 

Już po raz kolejny siatkarze Resovii spotkają się z kibicami, aby zebrać pieniądze dla podopiecznych hospicjum. Podczas meetingu odbędzie się licytacja 3-metrowej choinki. O doznania muzyczne zadbają artyści z Centrum Sztuki Wokalnej z Rzeszowa, którzy zgromadzonych kibiców będą chcieli zachęcić do wspólnego kolędowania.

Siatkarze Mistrzów Polski będą pozowali z kibicami do zdjęć w wyjątkowej, świątecznej scenografii. To także unikatowa okazja do tego, aby otrzymać autograf. Kibice Sovii i wszyscy goście będą mieli okazję do kupna ozdób, kartek i bożonarodzeniowych i słodyczy. Wszystkie gadżety wykonali wolontariusze podkarpackiego Hospicjum.

Siatkarze opowiedzą kibicom o swoich ulubionych świątecznych tradycjach. Organizatorzy przygotowali również mnóstwo bożonarodzeniowych konkursów i łamigłówek.

(az)

15-12-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)