REKLAMA

Specjalne połączenia oraz oferty cenowe na długi weekend

PODKARPACIE. Wydłużone terminy obowiązywania Biletu turystycznego, bieszczadzkie interREGIObusy oraz dodatkowe kursy  pociągów REGIO, interREGIO i REGIOekspres.

Taką specjalną ofertę na najbliższy wydłużony majowy weekend dla swoich pasażerów proponują Przewozy Regionalne. Dodatkowo, dzięki ofertom promocyjnym, bilety kolejowe można kupić jeszcze taniej, nawet od 1 zł.

 

przewozy_regionalne_rzeszow_0036

Tegoroczna majówkowa oferta Przewozów Regionalnych skierowana jest do wszystkich, którzy chcą spędzić czas wolny w najbardziej malowniczych miejscach Polski, udając się tam pociągiem w rozsądnej cenie. Korzystając z połączeń Przewozów Regionalnych, będzie można wygodnie dotrzeć m.in. w Bieszczady i Roztocze.

W Bieszczady najwygodniej będzie można dojechać bezpośrednimi autobusami Przewozów Regionalnych z Katowic i Krakowa do Ustrzyk Górnych, przez Tarnów i Rzeszów. Dwa interREGIObusy na tej trasie – dzienny i nocny – będą kursowały od 30 kwietnia do 3 maja, zatrzymując się w wielu miejscowościach stanowiących doskonałe punkty wypadowe na górskie szlaki, m.in. w Wetlinie, Cisnej, Bukowcu i Polańczyku. W Katowicach autobusy będą skomunikowane z pociągami interREGIO do i z Wrocławia.

Od 1 do 3 maja w czasie majówki bezpośredni pociąg REGIO połączy rano Rzeszów z Zamościem, z możliwością wieczornych powrotów.

Pasażerowie korzystający z połączeń interREGIO i interREGIObus mogą kupić przez internet Super Bilety, których ceny zaczynają się już od 1 zł.

Pasażerowie mogą skorzystać również z Biletu turystycznego, który będzie ważny już od czwartku 30 kwietnia (od godz. 18:00) do poniedziałku 4 maja (do godz. 6:00). Z takim karnetem można odbyć nieograniczoną liczbę podróży wszystkimi pociągami i interREGIObusami Przewozów Regionalnych po całym kraju oraz dodatkowo skorzystać z połączeń innych przewoźników regionalnych.

materiał prasowy

23-04-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)