REKLAMA

“Sokolim okiem” na problemy wzroku

RZESZÓW / PODKARPACIE. Z problemem chorób oczu spotyka się coraz więcej osób, często sprawa ta jest jednak bagatelizowana. Jak walczyć z problemem?

Organizatorzy konferencji ,,Sokolim Okiem” zapraszają na spotkanie z ekspertami i doradcami.

Szanowni Państwo,

Wady wzroku to powszechny problem, który niestety bywa często lekceważony. A tymczasem współczesna okulistyka pacjentom zmagającym się z problemami ze wzrokiem jest w stanie pomóc nawet w najtrudniejszych przypadkach.

Dzięki dobrej diagnostyce i sprzętowi najwyższej generacji usuwanie wad wzroku i leczenie najróżniejszych schorzeń oczu są dziś na kosmicznym poziomie. Próbka możliwości nowoczesnej okulistyki zostanie zaprezentowana w czasie konferencji „Sokolim okiem – czyli nowoczesne metody korekty wad wzroku szansą dla pacjentów”, która odbędzie się 14 września br. w Centrum Konferencyjnym „Gościnne Wzgórza” w Kielnarowej koło Rzeszowa.

Gościem specjalnym będzie światowej sławy prof. Stanisława Gierek-Ciaciura, córka równie słynnej okulistki, prof. Ariadny Gierek.

Organizatorzy

16-07-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

sokolim-okiem-na-problemy-wzroku