REKLAMA

SOBOTA: Wojciech Cejrowski boso do Rzeszowa!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Stand-up w wykonaniu jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich podróżników, dziennikarzy i publicystów. Wojciech Cejrowski już w najbliższy weekend zawita do Rzeszowa.

Cejrwsk

foto: materiały organizatorów wydarzenia / www.facebook.com

Wydarzenie odbędzie się 24 listopada 2018 r. (sobota), o godz. 16:00 w Kinie Zorza (ul. 3 Maja 28  .Wojciech Cejrowski będzie tego samego dnia podpisywał książki, robił zdjęcia, rozmawiał z widzami od godz. 15:00 na specjalnym stanowisku we foyer Kina Zorza!

Bilety na wydarzenie w cenie 75 zł do nabycia w kasie Kina Zorza (czynna codziennie w godz. 9:00 – 21:00, tel. 17 853 26 37) oraz na portalach: kupbilecik.pl i biletos.com.

Występ w stylu stand-up comedy pełen emocji i ilustrowanych zdjęciami opowieści o podróżach, przygodach i dalekich krajach. Wojciech Cejrowski z fantazją i doskonałym poczuciem humoru zapewni wrażenia, których publiczność nie zapomni przez wiele tygodni. Samotny człowiek z mikrofonem, na pustej scenie, bez rekwizytów. Nie śpiewa, nie tańczy – jedynie opowiada, ale w taki sposób, by co kilka zdań wywołać salwę śmiechu. Nie odgrywa skeczy, nie wciela się w wymyślone postacie – opowiada wyłącznie historie prawdziwe, w większości z własnego życia.

Wojciech Cejrowski to podróżnik, badacz ginących plemion Amazonii, osobowość telewizyjna, popularny dziennikarz radiowy, artysta kabaretowy, pisarz i publicysta, należy do Królewskiego Towarzystwa Geograficznego w Londynie (Royal Geographical Society). Od 1995 roku nieprzerwanie daje występy kabaretowe w amerykańskim stylu stand up comedy – jeden człowiek z mikrofonem.

Występował na terenie całej Polski, Kanady, USA oraz Australii, a także w ośrodkach polonijnych we Francji i Szwajcarii. Wojciech Cejrowski odwiedził czterdzieści krajów na sześciu kontynentach, autor siedmiu książek, laureat wielu nagród i wyróżnień. Zorganizował i poprowadził dwadzieścia cztery ekspedycje. Dociera tam, gdzie nie docierają inni.

źródło: Info wydarzenia na https://web.facebook.com/events/688051538202677

20-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

sobota-wojciech-cejrowski-boso-do-rzeszowa-az1-7678