REKLAMA

SOBOTA: Rzeszowianie pobiją rekord Polski w robieniu pompek?

RZESZÓW / PODKARPACIE. Bicie rekordu Polski w robieniu pompek, spotkanie z bokserem Łukaszem Różańskim, koncert, wspólny trening i licytacje będą głównymi atrakcjami pikniku rodzinnego, który odbędzię się na bulwarach.

pompki

foto: Pixabay

Piknik wystartuje o godzinie 10:00. Głównym celem jest zbiórka pieniędzy dla Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci. Patronat nad tym wydarzeniem objął prezydent Rzeszowa – Tadeusz Ferenc.

Na początku odbędzie się koncert “Waldemar Wywrocki Dzieciom“. Następnie gratka dla miłośników sportu. Uczestnicy charytatywnej imprezy będą mieli niepowtarzalną okazję, aby spotkać się z Iwoną Nierodą – wielokrotną mistrzynią świata w kickboxingu, siatkarkami Developresu, czy Szymonem Bajorem walczącym w KSW.

Po sportowych emocjach będzie można wziąć udział w licytacji charytatywnej. Na sam koniec, o godzinie 12:00 uczestnicy oraz organizatorzy podejmą się pobicia rekordu Polski w robieniu pompek.

e-mail: redakcja@rzeszow24.pl

23-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

sobota-rzeszowianie-pobija-rekord-polski-w-robieniu-pompek-4160