REKLAMA

SOBOTA: Potańcówka dla seniorów po raz piąty!

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza na V Potańcówkę Miejską dla Seniorów, która odbędzie się w sobotę 20 października 2018 roku na rzeszowskich Bulwarach. Impreza będzie stanowiła kolejną okazję do energicznej zabawy oraz miłego spędzenia jesiennego popołudnia przez mieszkańców miasta.

potańcw

foto: materiał nadesłany

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Potańcówki Miejskie dla Seniorów to przedsięwzięcia cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem mieszkańców Rzeszowa od momentu ich debiutu w ramach wrześniowej akcji „Senior w mieście, czyli jak zawojować Rzeszów po sześćdziesiątce”. Rosnące grono
sympatyków imprezy oraz sprzyjająca pogoda umożliwiły październikową kontynuację plenerowych zabaw, których organizatorem jest Rzeszowski Dom Kultury.

V Potańcówka Miejska dla Seniorów odbędzie się w sobotę 20 października 2018 roku na rzeszowskich Bulwarach. Plenerowa impreza wystartuje o godzinie 16:00 i zakończy się o godzinie 20:00. Tanecznej zabawie towarzyszyć będą konkursy z upominkami oraz punkt gastronomiczny z grillowanymi potrawami.

16-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

sobota-potancowka-dla-seniorow-po-raz-piaty-1520