REKLAMA

SOBOTA: Marsz Szlachetnej Paczki w Rzeszowie

RZESZÓW / PODKARPACIE. Stolica Podkarpacia włącza się w ogólnopolską akcję Szlachetnej Paczki. W najbliższą sobotę (19 listopada) ulicami miasta przejdą wolontariusze z kilku miast.

Marsz rusza o godz. 12:00 spod fontanny multimedialnej. Wolontariusze z Rzeszowa, Tarnobrzega, Mielca wraz z sympatykami akcji oraz podopiecznymi Akademii Szlachetnej Paczki przejdą al. Lubomirskich i ul. 3 maja na Rynek.

Tam, wolontariusze będą instruować, w jaki sposób można pomóc. Wystarczy odwiedzić stronę www.szlachetnapaczka.pl i wybrać rodzinę, bądź dziecko, któremu chcemy pomóc.

W tym samym dniu organizatorzy akcji otworzą bazę rodzin, które w tym roku zostaną objęte pomocą. W przedsięwzięciu może wziąć udział każdy. Paczkę z potrzebnymi produktami żywnościowymi wystarczy przekazać do punktu Szlachetnej Paczki, a ta trafi w ręce potrzebujących.

Marszowi będą towarzyszyć radosne okrzyki. Każdy, kto zdecyduje się na wzięcie udziału w marszu, otrzyma specjalny śpiewnik.

Jak na razie rzeszowska ekipa Szlachetnej Paczki składa się ze stu osób. Wolontariusze pomogą 300 rodzinom.

(az)

16-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Następny artykuł:
»Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

sobota-marsz-szlachetnej-paczki-w-rzeszowie