RZESZÓW / PODKARPACIE. Estrada Rzeszowska nie zwalnia tempa i w ramach miejskiej akcji “Atrakcje na wakacje” proponuje kolejne bezpłatne wydarzenie dla mieszkańców miasta i przyjezdnych. Tym razem to rodzinny piknik z koncertami, pokazami filmów, zabawami dla dzieci, turniejem piłki plażowej z zawodnikami KS Developres Rzeszów oraz Asseco Resovia i nie tylko!
Letni Biwak Odkrywców: Aż kilkadziesiąt bezpłatnych atrakcji, w tym koncerty i pokazy filmowe
W najbliższą sobotę (14 sierpnia) w Rzeszowie na pewno nie będzie można się nudzić. Już w południe na Lisiej Górze wystartuje Letni Biwak Odkrywców – wydarzenie organizowane przez Estradę Rzeszowską i Rzeszowski Inkubator Kultury w ramach miejskiej akcji “Atrakcje na wakacje”.
Program imprezy jest bardzo bogaty, a udział we wszystkich punktach jest bezpłatny. Czekają między innymi warsztaty, pokazy, gry, koncerty, joga śmiechu, czy strefa animacji dla dzieci.
Program Letniego Biwaku Odkrywców jest następujący:
Dla każdego coś dobrego
12:00 – 16:00 Gry planszowe XXL
14:15 – 15:30 Praktyka Jogi – HelloYogi
15:00 – 16:00 Spacer Dźwiękowy
15:00 – 17:00 Szkółka rolkowa “Wodzu”
16:00 – 18:00 Warsztaty cyrkowe
16:00 – 17:15 Praktyka Jogi – HelloYogi
16:00 – 20:00 Zaplatanie warkoczyków
16:00 – 20:00 Klinika Dr Misia
16:00 – 20:00 Ścianki do zdjęć “Bajkowy kącik”
16:30 – 17:00 Joga śmiechu z Piotrem Bielskim
16:30 – 17:30 Koncert zespołu The Blues
17:00 – 18:00 Warsztaty plastyczne dla dzieci z Kołem Studenckim UR „Krajobrazy”
Przed przyjściem na seans należy pobrać bilet poprzez stronę: https://estrada.rzeszow.pl/bilety.
Uczestnicy są proszeni o przybycie na miejsce 10 min. przed rozpoczęciem pokazu. W przypadku nieobecności osoby posiadającej bilet na pokaz wpuszczone zostaną osoby czekające na miejscu według kolejności:
14:15 – 15:00 Bajka “Dziewczynka z zapałkami” z muzyką na żywo
15:30 – 16:20 I Blok Filmowy Festiwalu OnArt., YAG – The movie – 46min
16:30 – 17:20 II Blok Filmowy Festiwalu OnArt.,, PAPCIO CHMIEL – 50min
17:30 – 18:10 III Blok filmowy Festiwalu OnArt., MIS ECCE HOMOS – 14min | HER PAINTING – 8min | MARBLES – 5min
Turnieje sportowe
12:00 – 16:00 Turniej siatkówki plażowej
16:00 – 18:00 Turniej Mini Golfa
Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa
Jednym z punktów programu Letniego Biwaku Okrywców jest Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa. Udział w zawodach mogą wziąć osoby, które ukończyły 16 lat i dopełniły formalności związanych ze zgłoszeniem drużyny do rozgrywek w terminie do 13 sierpnia br. do godz. 10.00. Decydowała kolejność zgoszeń.
Gośćmi specjalnymi turnieju będą siatkarki KS Developres Rzeszów oraz siatkarze Asseco Resovii oraz trener Stephane Antiga.
Więcej informacji na temat turnieju można znaleźć w regulaminie lub kontaktując się pod numerem tel. 17 875 47 66. Regulamin i formularz zgłoszeniowy oraz zgoda opiekuna prawnego dla zawodników poniżej 18-ego roku życia są dostępne na stronie https://www.erzeszow.pl/pl/41-miasto-rzeszow/1713-aktualnosci/36896-turniej-siatkowki-plazowej-o-puchar-prezydenta-miasta-rzeszowa.html.
otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.
Dodaj komentarz
Zaloguj się a:
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.