REKLAMA

Śmiertelny wypadek w Trzcianie (ZDJĘCIA)

TRZCIANA / PODKARPACIE. Policjanci pracują na miejscu wypadku, do którego doszło dzisiaj w Trzcianie. W wyniku zdarzenia samochodów Volkswagen Caddy i Suzuki śmierć na miejscu poniósł kierujący volkswagenem. W miejscu wypadku zablokowane są dwa pasy ruchu w kierunku Rzeszowa i pas dla lewoskrętów dla jadących w stronę Krakowa. Ruch odbywa się wahadłowo.

Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku, do którego doszło dzisiaj około godziny 8 w Trzcianie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący lewym pasem ruch w kierunku Krakowa kierujący volkswagenem caddy, podczas hamowania stracił panowanie na pojazdem i zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z kierującą samochodem Suzuki.

W wyniku zderzenia pojazdów śmierć na miejscu poniósł 38-letni kierujący volkswagenem. Kierująca Suzuki, 50 -letnia mieszkanką Ocieki, odniosła obrażenia i została przewieziona do szpitala. W chwili zdarzenia była trzeźwa.

Teraz na miejscu wypadku pracują policjanci. Zablokowane są dwa pasy ruch w kierunku Rzeszowa i pas ruch dla lewoskrętów w kierunku przeciwnym. Ruch odbywa się wahadłowo.

KMP Rzeszów
foto: KMP Rzeszów

20-01-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

smiertelny-wypadek-w-trzcianie-mp002