REKLAMA

Śmiertelny wypadek w Jasionce. 18-latek potrącił kobietę

JASIONKA / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny potrącenia pieszej, do którego doszło dzisiaj w Jasionce. Przechodząca przez jezdnię kobieta została potrącony przez samochód osobowy. W wyniku odniesionych obrażeń piesza zmarła w szpitalu. Kierujący w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Do wypadku doszło dzisiaj około godz. 7 w Jasionce. Jak wstępnie ustalili interweniujacy na miejscu policjanci, 85-letnia mieszkanka Jasionki przechodzac przez jezdnię została potrącona przez  18-letniego kierowcę opla astry. Piesza przechodziła z lewej strony jezdni na prawą patrząc z kierunku jadacego w stronę Rzeszowa opla. Kobieta z obrażeniam została przewieziona do szpitala, gdzie około godz. 9 zmarła. Kierujacy w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Pracujący na miejscu policjanci, zabezpieczyli  ślady, które będą pomocne w dokładnym ustaleniu przebiegu i okoliczności zdarzenia. W miejscu wypadku ruch odbywa się wahadłowo. Do czasu zakończenia policyjnych cztynności w tym miejscu mogą pojawiać się utrudnienia.

źródło: KMP Rzeszów

03-09-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

smiertelny-wypadek-w-jasionce-18-latek-potracil-kobiete