REKLAMA

Śmiertelny wypadek w Buguchwale

BOGUCHWAŁA / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło około godz. 8 w Boguchwale na ul. Tkaczowa. W zderzeniu trzech samochodów osobowych i ciężarówki, jedna osoba zginęła, jedna została ranna. Droga krajowa nr 19 (relacji Rzeszów – Barwinek) jest zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy dla samochodów osobowych. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca ciężarowej scani zjechał na przeciwległy pas ruchu, zderzył się czołowo z renault, uderzył jeszcze w chevroleta i iveco, a w ciężarówkę wjechał kierujący volkswagenem golfem. Na miejscu zginęła 29-letnia kobieta kierująca renault. Jedna osoba została ranna.

Droga krajowa nr 19 (relacji Rzeszów – Barwinek) jest zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy dla samochodów osobowych – od Rzeszowa na ul. Bieszczadzką i na Racławówkę, i od drugiej strony w Lutoryżu na Zarzecze.

źródło: KWP

10-11-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

smiertelny-wypadek-w-buguchwale