REKLAMA

Śmiertelny wypadek w Bachórzu

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku w Bachórzu. Jadący z kierunku Dynowa motocyklista zderzył się czołowo z samochodem ciężarowym. W wyniku zderzenia motocyklista poniósł śmierć na miejscu.

Do wypadku doszło około godziny 10. Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący motocyklem yamaha jadąc od  Dynowa w kierunku Rzeszowa z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu gdzie zderzył się czołowo z tirem. W wyniku zderzenia motocykl zapalił się. Został ugaszony przez kierowcę ciężarówki i innych kierowców jadących z nim. Motocyklista poniósł śmierć na miejscu.

Na miejscu pracuje ekipa wypadkowa rzeszowskiej drogówki. W chwili obecnej całkowicie zablokowana jest droga wojewódzka nr 835 relacji Dynów – Rzeszów. Kierującym samochodami osobowymi jadącym od Rzeszowa w kierunku Dynowa i w przeciwnym policjanci zalecają objazd przez Błażową i Hartę

źródło: KMP Rzeszów892423334

20-09-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

smiertelny-wypadek-w-bachorzu