REKLAMA

Śmiertelny wypadek. Czołówka audi z tirem. Nie żyje 21-letni kierowca (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj na trasie Dachnów – Cieszanów. Kierujący audi, na prostym odcinku drogi, zjechał na przeciwny pas i czołowo zderzył się z samochodem ciężarowym. W wyniku odniesionych obrażeń kierujący audi zginął na miejscu.

Do wypadku doszło wczoraj przed północą, na drodze wojewódzkiej nr 865 pomiędzy miejscowościami Dachnów i Cieszanów. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący audi, 21-letni mieszkaniec gminy Cieszanów, jadąc w kierunku Cieszanowa, na prostym odcinku drogi, zjechał na przeciwległy pas i czołowo zderzył się z jadącym z przeciwnego kierunku ciężarowym volvo.

W wyniku odniesionych obrażeń, kierowca audi zginął na miejscu. Kierujący samochodem ciężarowym, 46-letni obywatel Ukrainy, był trzeźwy.

Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia okoliczności wypadku. Droga wojewódzka nr 865 była całkowicie zablokowana.

mtp

Jako Strażacy musimy się mierzyć niejednokrotnie z tragicznymi sytuacjami. Grudzień jeszcze się nie skończył a braliśmy udział w dwóch zdarzeniach, po których wielu Strażakom widok zastany na miejscu pozostanie w pamięci do końca życia… Kilkanaście minut po północy OSP Dachnów zostało zadysponowane do zdarzenia drogowego pomiędzy Dachnowem a Cieszanowem. W zdarzeniu brał udział samochód osobowy marki Audi i samochód ciężarowy wraz z naczepą. W wyniku tego tragicznego zdarzenia śmierć poniósł 22 letni kierowca Audi, mieszkaniec gminy Cieszanów. Okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniać Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie. Nasze działania trwały prawie do godziny 14 – relacjonują trudną akcję ratunkową strażacy z OSP Dachnów.

foto: KPP Lubaczów, OSP Dachnów

źródło: KPP Lubaczów, OSP Dachnów – Fb

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

BIESZCZADY. Pożar. Dom strażaka spłonął doszczętnie! (ZDJĘCIA)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ


21-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)