REKLAMA

Śmiertelne potrącenie rowerzysty pod Rzeszowem! Policja szuka świadków!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Rzeszowscy policjanci proszą o kontakt osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości ofiary wypadku w Pogwizdowie Starym. Do zdarzenia doszło we wtorek o godzinie 18:40. Kierujący audi potracił mężczyznę poruszającego się rowerem typu ,,damka” koloru czerwonego. Rowerzysta zginął na miejscu.

303-204587

Foto: Podkarpacka Policja

Funkcjonariusze poszukują świadków zdarzenia oraz osób mogących posiadać wiedzę na temat tożsamości rowerzysty, który we wtorek zginął w wypadku w Pogwizdowie Starym. Ofiarą jest mężczyzna w wieku około 55-65 lat, włosy krótkie, posiadający kilkudniowy zarost. W chwili zdarzenia mężczyzna ubrany był w czarną kurtkę oraz ciemne spodnie.

Osoby mogące mieć wiedzę na temat zdarzenia, proszone są o kontakt z Referatem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, ulica Jagiellońska 11, pokój numer 8, tel. 17 858 3456, 17 858 3450. Można się kontaktować również z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, tel. 17 858 3310 lub 112.

Źródło: Podkarpacka Policja

27-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

smiertelne-potracenie-rowerzysty-pod-rzeszowem-policja-szuka-swiadkow-3087-00r2kc