REKLAMA

Śmiertelne potrącenie pod Rzeszowem! Nie żyje 40-latek

NOWY BOREK / POWIAT RZESZOWSKI / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w piątek (6 listopada br.) w nocy, w Nowym Borku w powiecie rzeszowskim. Potrącony przez dwa samochody pieszy, w wyniku doznanych obrażeń, zmarł na miejscu zdarzenia.

303-215475
Foto: Podkarpacka Policja

Do wypadku doszło w piątek przed godziną 23:00, w miejscowości Nowy Borek w powiecie rzeszowskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volkswagenem golfem wyprzedzał kolumnę pojazdów. Podczas zmiany pasa z lewego na prawy potrącił pieszego, który prawdopodobnie znajdował się na środku jezdni. W pieszego uderzył jeszcze jadący za golfem ford.

W wyniku doznanych obrażeń potrącony mężczyzna zmarł na miejscu, to 40-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości obu kierowców. Zarówno 59-letni kierowca volkswagena, jak i 40-latek kierujący fordem, byli trzeźwi.

Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: KWP w Rzeszowie

07-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

smiertelne-potracenie-pod-rzeszowem-nie-zyje-40-latek-1966-00r2kc