REKLAMA

Śmiertelne potrącenie pieszej na ulicy Witosa

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny potrącenia pieszej, do którego doszło dzisiaj w Rzeszowie. Przechodząca przez jezdnię na oznakowanym przejściu dla pieszych kobieta została potrącona przez samochód osobowy. W wyniku odniesionych obrażeń piesza zmarła. Zablokowane są dwa pasy ruchu ulicy Witosa w kierunku ulicy Okulickiego.

Do wypadku doszło dzisiaj około godziny 9 w Rzeszowie przy ulicy Witosa. Jak wstępnie ustalili interweniujący na miejscu policjanci, kobieta przechodząca przez jezdnię na wyznaczonym przejściu dla pieszych została potrącona przez kierującego fordem fiesta, który jechał w kierunku ulicy Okulickiego. W wyniku odniesionych obrażeń kobieta zmarła.

W miejscu wypadku zablokowane są obydwa pasy ruchu w kierunku ulicy Okulickiego. Ruch odbywa się drugą nitką ulicy Witosa. Na miejscu pracuje policyjna ekipa wypadkowa, która ustala szczegóły  wypadku.

źródło: KMP Rzeszów

04-11-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

smiertelne-potracenie-pieszej-na-ulicy-witosa