REKLAMA

Ślub w Ogrodach Bernardyńskich, na dziedzińcu zamku albo na Żwirowni…

RZESZÓW. W Internecie trwa burza mózgów. Pomysłów na organizację plenerowego ślubu rzeszowianom nie brakuje!

Na Platformie Konsultacyjnej miasta Rzeszów Dobre Pomysły (www.dobrepomysly.erzeszow.pl) Internauci zgłaszają swoje pomysły na idealne miejsce do zorganizowania ślubu cywilnego w plenerze. Miasto pomysły zbiera, a po selekcji wybierze te, które będą możliwe do realizacji.

Ślub, zgodnie ze zmianą przepisów prawnych będzie można wziąć w dowolnym (bezpiecznym) miejscu, ale te wybrane miasto potraktuje jako swoistą wizytówkę Rzeszowa.

Czas jest ograniczony: pomysły można zgłaszać tylko do końca marca!

źródło: www.flickr.com/Tyler Ingram

źródło: www.flickr.com/Tyler Ingram

Oto niektóre z propozycji:

Dziedziniec na Zamku Lubomirskich. – Dziedziniec zamkowy jest miejscem ponadczasowym i przy okazji ukazującym piękno miasta. Bezpiecznie można zorganizować tam uroczystość, zachowując formalny charakter uroczystości – wyjaśnia pomysłodawca.

Letni Pałac Lubomirskich. Zawsze, gdy widziałam ten pałacyk to myślałam o tym, że piękny byłby ślub w takim miejscu – pisze inicjatorka.

Żwirownia. – Ciekawym pomysłem na romantyczny i niezapomniany ślub jest zorganizowanie go na plaży Żwirowni o wschodzie słońca albo o zachodzie słońca – wyjaśnia kolejny pomysłodawca.

Podziemna Trasa Turystyczna.Ma swój klimat oraz magię… – czytamy wyjaśnienie.

Ogrody Bernardyńskie. – Moją propozycją jest ślub w Ogrodach Bernardyńskich np. na mostku fontanny – pada następna idea.

Taras lub dach hotelu Rzeszów.Ciekawym miejscem (szczególnie o zachodzie słońca) mógłby być taras (ewentualnie dach) hotelu Rzeszów z przepiękną panoramą na miasto, a szczególnie jego zabytkową część wyjaśnia pomysłodawca.

A Wy jakie macie pomysły? Komentujcie!

19-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

slub-w-ogrodach-bernardynskich-na-dziedzincu-zamku-albo-na-zwirowni