REKLAMA

SŁONNE: Z Sanu wyłowiono zwłoki poszukiwanego 32-latka

POWIAT PRZEMYSKI / PODKARPACIE. Wczoraj po południu z Sanu w miejscowości Słonne w powiecie przemyskim wyłowiono zwłoki 32-letniego mężczyzny. Był on poszukiwany po tym, jak kilka dni temu, podczas wypoczynku nad wodą w Dynowie, porwał go nurt rzeki.

O zdarzeniu poinformowano przemyską policję wczoraj o godzinie 15:30. W miejscowości Słonne w gminie Dubiecko, kobiety zauważyły ciało w Sanie. Zwłoki na brzeg wyciągnęli strażacy. Rodzina potwierdziła tożsamość mężczyzny, który był poszukiwany od 20 czerwca, kiedy wraz ze znajomymi wypoczywał nad Sanem w Dynowie. W pewnym momencie wspólnie z kolegą mieli wejść do wody. Świadkowie relacjonowali, że mężczyzn porwał rwący nurt rzeki i zaczęli tonąć. Na pomoc pospieszyli im dwaj mężczyźni, którzy przebywali na brzegu. Przy ich pomocy, jednemu z kąpiących udało się wyjść na brzeg. Drugi, 32-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu przemyskiego, niesiony nurtem zniknął pod wodą, za zakrętem rzeki.

Po wyjściu na brzeg, znajomi zaginionego odjechali. O całym zajściu służby zawiadomili świadkowie. Pisaliśmy o tym tutaj: DYNÓW: Trwają poszukiwania 33-latka. Porwał go nurt Sanu (ZDJĘCIA).

Po wyłowieniu zwłok na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Ciało zabezpieczono do badań, które odpowiedzą na pytanie o przyczynę śmierci.


źródło: archiwum Esanok.pl /zdjęcie poglądowe

źródło: Red., KMP Przemyśl

27-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)