REKLAMA

Skanska chce zatrudnić 180 studentów. Chcesz?

RZESZÓW / PODKARPACIE. W tym roku w ramach 10. edycji Programu Praktyk Letnich Skanska chce dać szansę 180 młodym ludziom z całej Polski na rozwój, zdobycie doświadczenia, a także późniejsze zatrudnienie w branży budowlanej.

To największa w historii firmy akcja rekrutacyjna skierowana do studentów. W samym województwie podkarpackim firma planuje przyjąć w tym roku na praktyki kilkunastu studentów.

skanska
Nie tylko studenci uczelni technicznych
Co roku Skanska daje możliwość zdobycia praktycznej wiedzy absolwentom oraz studentom ostatniego roku studiów inżynierskich i magisterskich. Praktyki kierowane są nie tylko do osób uczących się na kierunkach technicznych. W tym roku można aplikować także do zespołów centrali, gdzie poszukiwani są przyszli specjaliści w zakresie finansów, zarządzania i ekonomii. Warunkiem jest samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole i znajomość języka angielskiego.

Na terenie województwa podkarpackiego Skanska zaprasza do udziału w Programie Praktyk Letnich 12 studentów, przede wszystkim kierunków: budownictwo drogowe i mostowe.

Studenci w ramach programu przez 12 tygodni uczą się pod czujnym okiem swojego mentora, doświadczonego specjalisty, który pomaga im wdrożyć się w projekt. Jednocześnie przez ten czas praktykant staje się częścią zespołu. Uczy się odpowiedzialności za podjęte decyzje – mówi Katarzyna Skorupka-Podziewska, dyrektor ds. zarządzania zasobami ludzkimi w Skanska S.A. – Przyjmujemy studentów z założeniem, że po praktykach staną się oni naszymi pracownikami. Zależy nam na zatrudnianiu absolwentów, którzy od początku wiedzą, że chcą pracować na budowie i poważnie podchodzą do tematu bezpieczeństwa na projektach. Szukamy osób zaangażowanych i otwartych na współpracę z innymi – dodaje.

Ponad 70 proc. praktykantów z poprzednich edycji programu jest obecnie pracownikami w spółkach Skanska. Aplikować do programu można poprzez stronę internetową firmy. Termin przesyłania zgłoszeń upływa 6 kwietnia.

materiały prasowe

02-04-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

skanska-chce-zatrudnic-180-studentow-chcesz