REKLAMA

Skaldowie w CH Plaza Rzeszów

Legendarna polska grupa „Skaldowie” będzie gwiazdą koncertu, organizowanego w ramach akcji „Senior w Mieście”. Impreza będzie jednocześnie kontynuacją „Paki Dobroci” organizowanej przez CH Plaza Rzeszów już po raz czwarty. Koncert odbędzie się w niedzielę 22 września 2019 r. w atrium rzeszowskiego Centrum. Aby zdobyć bilet na koncert, wystarczy zrobić zakupy i wymienić paragon na bilet. Rzeszowska Plaza zachęca, by dodatkowo przekazać upominek dla mieszkańców rzeszowskiego DPS dla osób w Podeszłym Wieku oraz osób Niepełnosprawnych.

CH Plaza Rzeszow - Skaldowie - Paka Dobroci 2

Koncert z udziałem zespołu Skaldowie organizowany jest w ramach cyklu wydarzeń dla seniorów pod hasłem „Senior w mieście”. Plaza Rzeszów już po raz drugi przyłącza się do tej akcji. Koncert to także kolejna – czwarta odsłona akcji „Paka Dobroci”, organizowanej przez CH Plaza Rzeszów od 2017 r. Centrum regularnie organizuje pomoc dla mieszkańców m.in. Domu Pomocy Społecznej dla osób w Podeszłym Wieku oraz osób Niepełnosprawnych w Rzeszowie. Za każdym razem akcje charytatywne cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców Rzeszowa. Do tej pory zbiórki prowadzone były przy okazji Mikołajek oraz noworocznych koncertów kolęd i pastorałek.

Tym razem CH Plaza Rzeszów włączając się w akcje Urzędu Miasta Rzeszowa „Senior w mieście” zaprasza na wyjątkowy koncert doskonale znanej młodszej i starszej publiczności grupy „Skaldowie”. Koncert odbędzie się w niedzielę 22 września 2019 r. o godzinie 17:00 w atrium Centrum.

Aby wziąć udział w koncercie, wystarczy w dniach 20 i 21 września 2019 r. zrobić zakupy w rzeszowskiej Plazie za minimum 150 zł. Paragon będzie można wymienić na bilet koncertowy w specjalnym punkcie promocyjnym. Dodatkowo organizatorzy imprezy zachęcają, aby przy wymianie paragonu na bilet zostawić upominek dla mieszkańców rzeszowskiego DPS dla osób w Podeszłym Wieku oraz osób Niepełnosprawnych. Listę potrzebnych rzeczy można znaleźć na stronie www.plazarzeszow.pl.

Koncert zespołu Skaldowie odbędzie się w niedzielę 22 września 2019 r. o godzinie 17:00. Bilety można zdobyć, robiąc zakupy w Plazie w dniach 20 i 21 września. Koncert organizowany jest pod patronatem honorowym Tadeusza Ferenca Prezydenta Miasta Rzeszowa.

CH Plaza Rzeszow - Skaldowie - Paka Dobroci 1

materiały nadesłane

13-09-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

skaldowie-w-ch-plaza-rzeszow-7759