REKLAMA

Sit-down & Stand-up. Znani komicy w Rzeszowie!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Sit-down & Stand-up! – komicy na skwerze Millenium Hall w Rzeszowie – to cykliczne spotkania z stand-uperami z całej Polski. Od 7 lipca do 16 września w co drugi czwartek. Charyzmatyczni artyści staną oko w oko z publicznością, a ich zadaniem będzie rozbawienie wszystkich do łez.

TEAM 

 

Sit-down & Stand-up – komicy na skwerze Millenium Hall

7.07 – Open-Mic, czyli rozgrzewka przed występami. Scena otwarta będzie na wszystkie, nowe,  stand-upowe twarze. Każdy będzie miał możliwość wyjść na scenę i z niej zejść. Co pomiędzy tymi punktami się zdarzy – nie wiemy, ale jesteśmy ciekawi i zapraszamy do wzięcia udziału.

Zapisy na Open-Mic: sit-down@agencjakonkretnie.pl

 

8.07 – Antoni Syrek-Dąbrowski i Łukasz Kowalski.

Antoni Syrek Dąbrowski – świetny komik, improwizator, scenarzysta oraz aktor działający na scenie komediowej od 2010 roku. Jego najbardziej znany Stand-up nosi tytuł „sierpień” i ma już na YouTubie ponad 4 miliony odsłon.

Łukasz Kowalski – komik z Cisia. Jeżeli jeszcze o nim nie słyszałeś, to luz. On mówi, że też nie słyszy, ale nie powstrzymuje go to przed doprowadzaniem publiki do pękania ze śmiechu. Tak charakteryzuje swoje występy: „Mój program jest dla Polaków. W materiale znajdują się tylko polskie słowa. Żadnego zapożyczania od zachodnich somsiadów złodziei”. [pisownia oryginalna]

 

22.07 – Wiolka Walaszczyk i Tomek Kołecki

Wiolka Walaszczyk – pochodząca z gdańskiej Zaspy. Energetyczna, charyzmatyczna, a do tego lubi rajstopy w konie…  Ciagle powtarza ,,wiecie o co chodzi?” A wiec będziemy mieli szanse się przekonać o co jej chodzi!

Tomek Kołecki – jeden z najlepszych komików młodego pokolenia, objechał z żartami całą Polskę, można go też było widzieć w takich programach telewizyjnych, jak Tylko dla dorosłych czy Kuba Wojewódzki. Przygotujcie się na masę dobrych żartów, luźną atmosferę i kompletny chill.

 

5.08 – Karol Modzelewski i Rafał Banaś

Karol Modzelewski – zaskakuje publiczność niecodziennymi skojarzeniami, w okamgnieniu nawiązuje niewymuszony, żywy kontakt z widownią, czego m.in. nauczyły go lata pracy w charakterze konferansjera.

Rafał Banaś – bez problemu nawiązuje kontakt z publicznością i swoimi historiami przenosi widownię do swojego świata, w którym każdy z łatwością znajduje coś dla siebie. Komik aktywnie działający na polskiej scenie komediowej od 2013 roku, fan stania w korku i bezstresowego wychowania.  Jako stand-upper występował w programach Kuba Wojewódzki, Świat się kręci oraz Tylko dla dorosłych.

 

19.08 – Michał Pałubski, Jakub Poczęty, Ewa Błachnio

Michał Pałubski – stand-up miał być jego wyjściem ze “strefy komfortu”, a stał się sposobem na życie. Najbardziej giętki i szczery do bólu facet na scenie stand-upowej. Porusza ważne tematy w bardzo lekki sposób, rozśmieszając największych grymaśników.

Jakub Poczęty – charakteryzuje go pewność siebie, energia, szukanie kontaktu z publicznością i czujność na błędy ludzkości, które dosadnie komentuje w swoich wystąpieniach.

Ewa Błachnio – artystka znana ze sceny kabaretowej, swoją charyzmą i pozytywną energią od razu zaraża wszystkich zebranych.

 

2.09 – Wojtek Fiedorczuk, Karol Kopiec, Maciek Adamczyk

Wojtek Fiedorczuk – stand-uper lubiący widzów inteligentnych i rozumiejących jego żarty. Jego występy odznaczają się absurdem, sarkazmem i lekką prowokacją.

Karol Kopiec – laureat wielu polskich przeglądów komediowych. Charakteryzuje go abstrakcja i niesamowita wyobraźnia, a jego umiejętność naśladowania zwierząt to coś, co każdy musi zobaczyć chociaż raz.

Maciek Adamczyk – z tego występu na pewno nie odejdziecie zawiedzeni. Maciek to komik z jednym z największych staży na scenie stand-upowej. To artysta opowiadający swoje historie i przemyślenia nadzwyczaj spokojnie. Na jego występie możecie się odprężyć i pośmiać.

 

6.09 – Comedy Lab: Marek, Wolski, Kasparek, Machnicki

Mateusz Marek – piosenkarz, komik i świetny tekściarz. Jego błyskotliwe żarty i pogoda ducha przyciąga. Czy zaintryguje i Was?

Łukasz Wolski – prawdopodobnie jedyna osoba, której bezdomni zrobili wjazd na chatę, żeby oddać paragon i resztę za wino. Człowiek wzbudzający skrajne emocje. To ten typ, którego ludzie uwielbiają albo nie znoszą. Przekonajmy się, jak Wy go ocenicie.

Krzysztof Kasparek – reprezentant krakowskiego Comedy Lab, improwizator i komik. Na scenie gustuje w czarnym humorze i abstrakcji. Pisze o sobie: “Osiągnąłem 30 lat i liczę na więcej”. Aspiracje godne pochwały.

Tomek  Machnicki – pochodzący z Nowej Huty, członek Comedy Lab. Nie zdobył jeszcze żadnej nagrody, na co cierpliwie czeka. Czy jest mu ona należna? Zdecydujecie sami.

Prowadzący: Damian Skóra, Grzesiek Wójtowicz

Damian Skóra – nagradzany wielokrotnie za wybitne osiągnięcia w języku łacińskim oraz w śpiewie niemym. Zdecydowany przeciwnik kibli z półką. Członek krakowskiej grupy Comedy Lab oraz Kraków Stand-Up Comedy.

Grzesiek Wójtowicz – charakteryzuje go brudny i bezpośredni humor oraz czarujący, młodzieńczy uśmiech. Mieszanka idealna!

 

Bilety: www.agencjakonkretnie.pl/bilety

Ceny biletów w przedsprzedaży:

39 zł – bilet na 1 występ

69 zł – bilet VIP na 1 występ

159 zł – karnet na cały cykl

299 zł – karnet VIP na cały cykl

VIP – osobne wejście bez kolejki, otwarte pół godziny przed standardowym, na barze specjalny drink lub 2 napoje

W dniu wydarzenia pojedyncze bilety +10 zł

 

Kontakt do organizatora i zapisy na Open-Mic: sit-down@agencjakonkretnie.pl 

Wydarzenia odbędą się z zachowaniem wszystkich aktualnych norm i wytycznych sanitarnych.

 

Źródło: mat. nadesłane

 

28-06-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)