REKLAMA

Siłownia terenowa na twoim osiedlu? Zagłosuj!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Surfery, orbitreki, poręcze, rowerki i wiele innych urządzeń już niedługo może pojawić się na twoim osiedlu. Wystarczy, że zagłosujesz i sam wybierzesz region, w którym ma powstać siłownia na otwartym powietrzu. Kliknij po więcej szczegółów!

1

foto: archiwum Rzeszów24.pl

Od aktywności internautów zależy, gdzie pojawi się 16 siłowni trenowych ufundowanych w ramach jubileuszowego programu „Nestlé porusza Polskę”. W województwie podkarpackim można głosować na 35 lokalizacji zgłoszonych przez gminy do konkursu. Głosowanie trwa do 6 lipca. Każdego dnia można oddać 1 głos. Pełna lista lokalizacji znajduje się na www.NestlePorusza.pl.

Aby zagłosować należy na stronie www.NestlePorusza.pl w sekcji „Głosowanie” wpisać województwo, miasto, kod pocztowy i sprawdzić, czy w ta lokalizacja bierze udział w konkursie. Po wysłaniu głosu, otrzymamy e-mail z linkiem weryfikującym. Dziennie można oddać 1 głos.

W siłowniach od Nestlé znajdzie się 9 urządzeń, takich jak: surfer i twister (wzmacnia koordynację ruchową, aktywuje mięśnie bioder oraz stawów biodrowych), orbitrek i biegacz (pobudza ruchy bioder, barków, ramion oraz nóg), wioślarz (wzmacnia mięśnie nóg, ramion i górnej partii pleców), poręcze i podciąg nóg (wzmacnia mięśni ramion oraz mięśni brzucha) oraz rower i jeździec (wzmacnia wydolności serca i płuc, poprawia koordynację ruchową oraz wzmacnia mięśnie nóg, ramion oraz górnej partii pleców).

Na każdym urządzeniu będzie instrukcja, opisująca prawidłowy i bezpieczny sposób wykonywania ćwiczeń na danym sprzęcie.

Program „Nestlé porusza Polskę” ogłoszono w lutym 2016 roku z okazji 150-lecia firmy Nestlé. W pierwszym etapie gminy z całej Polski zgłaszały chęć posiadania siłowni na swoim terenie. Do 6 lipca internauci głosują, gdzie chcieliby widzieć siłownię terenową. W lokalizacjach, które zdobędą największą liczbę głosów, już jesienią będzie można ćwiczyć na siłowniach terenowych od Nestlé.

za: www.rzeszow.pl

14-04-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

silownia-terenowa-na-twoim-osiedlu-zaglosuj-az003