REKLAMA

Silny wiatr zdmuchnął 11-latkę wprost pod nadjeżdzający samochód

ŁAŃCUT / DĄBRÓWKI. Dwoje pieszych ucierpiało w wypadkach, jakie wydarzyły się w Dąbrówkach i Łańcucie.

uwaga

W poniedziałek (13.04.) około godziny 14.30 w Dąbrówkach, na drodze powiatowej w kierunku Smolarzyn, doszło do potrącenia 11-letniej dziewczynki. Według wstępnych ustaleń, przyczyną wtargnięcia dziecka na jezdnię mógł być silny podmuch wiatru. Kierujący samochodem osobowym nie zdołał uniknąć potrącenia. Badanie wykazało, że kierujący był trzeźwy. Piesza została przewieziona do szpitala, gdzie pozostała na leczeniu.
Do drugiego zdarzenia doszło około godziny 20 w Łańcucie na ulicy Piłsudskiego, w okolicy skrzyżowania z ulicą Skotnik. Według wstępnych ustaleń, pieszy nagle wtargnął na jezdnię wprost pod jadący w kierunku centrum Łańcuta samochód osobowy. Kierujący fordem próbował uniknąć potrącenia zjeżdżając na lewy pas ruchu, ale doszło do uderzenia. Mężczyzna odniósł powierzchowne obrażenia i pozostał w szpitalu na obserwacji. Jego zachowanie wskazywało, że mógł być pod działaniem alkoholu, dlatego pobrano mu krew do badania.
Policjanci pracują nad wyjaśnieniem okoliczności tych zdarzeń.
źródło: KPP Łańcut
14-04-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

silny-wiatr-zdmuchnal-11-latke-wprost-pod-nadjezdzajacy-samochod