REKLAMA

Sieć B&B Hotels nowością na hotelowej mapie Rzeszowa!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Sieć hoteli B&B Hotels, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, kontynuuje swój rozwój w Polsce. Dwa miesiące po otwarciu obiektu w Nowym Targu pierwszych gości przywitał B&B Rzeszów Centrum, który powiększył portfolio sieci o kolejne 64 pokoje. To ósmy hotel B&B w Polsce.

29_PP109894A_fot-Piotr-Piatek

Foto: hotelbb-rzeszow.pl / materiały prasowe

Kontynuujemy zapoczątkowany w Nowym Targu model biznesowy oparty na wieloletniej umowie najmu, co pozwoli nam zwiększyć tempo rozwoju w Polsce – mówi Beatrice Bouchet, prezes zarządu B&B Hotels Polska.

Hotel B&B Rzeszów Centrum jest dogodnie położony w ścisłym centrum Rzeszowa (ulica Grottgera 28), 100 metrów od Dworca Głównego, 550 metrów od rynku starego miasta oraz 6,5 kilometra od Lotniska Rzeszów Jasionka.

hotel_bb_rzeszow_centrum_lacznik_korytarz_01_m

Foto: hotelbb-rzeszow.pl / materiały prasowe

Goście mogą skorzystać z klimatycznej biblioteczki ze stanowiskiem komputerowym Apple wraz z drukarką. W godzinach wieczornych można zamówić masaż i zrelaksować się w saunie.

Do dyspozycji gości są 64 pokoje w kategoriach Standard, Superior i Delux. W każdym znajduje się łazienka, łóżko, stanowisko do pracy, telewizor, a także minibarek z napojami i przekąskami, ekspres do kawy, zestaw do parzenia herbaty i zestaw do prasowania. Uzupełnieniem oferty jest restauracja Capella Restaurant & Lobby Lounge oraz kawiarnia Espresso Coffee & Bar.

Hotel posiada też zaplecze konferencyjne, wyposażone w sprzęt audio i video. Obiekt dysponuje salą mogącą pomieścić jednocześnie 200 osób, z możliwością wydzielenia trzech sal niezależnych. Dopełnieniem oferty centrum konferencyjnego jest sala B&B Meeting Room, pozwalająca na zorganizowanie kameralnego spotkania, cocktail-party lub business meeting dla 60 osób.

39_PP100872A_fot-Piotr-Piatek

Foto: hotelbb-rzeszow.pl / materiały prasowe

W hotelu obowiązuje zakaz palenia, jednak wyznaczono strefę dla palących, która wyposażona jest w kabinę eliminującą dym papierosowy. Hotel dysponuje prywatnym monitorowanym parkingiem i garażem.

Źródło: eurobuildcee.com, hotelbb-rzeszow.pl / materiały prasowe

21-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

siec-bb-hotels-nowoscia-na-hotelowej-mapie-rzeszowa-8148-00r2kc